ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Smeg FAB10RPB5 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 545 mm |
| Derinlik | 659 mm |
| Renk | Mavi |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 943 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 142 kWh |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme Modu Şişe Rafı Asansörlü Kapı Rafı Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Dondurma Kapasitesi | 2.6 kg/gün |
| Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi | 9 saat |
| Toplam Net Hacim | 105 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 105 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 26 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Smeg FAB10RPB5 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |