ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Simfer SR-2522 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 830 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1870 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 302 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Buzluk Bölümünde Led Aydınlatma |
| Enerji Etiketi | Simfer SR-2522 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 635 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 490 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 145 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Simfer SR-2522 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |