ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Simfer SR-2520 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 670 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu |
| Toplam Net Hacim | 435 lt |
| Buzmatik | Yok |