ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Simfer SR-2515 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1760 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 259 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü |
| Enerji Etiketi | Simfer SR-2515 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 294 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 225 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 69 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Simfer SR-2515 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |