ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Silverline R12069W03 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 545 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1772 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 280 kWh |
| Diğer Özellikler | Şişe Rafı Değiştirilebilir Kapı Yönü |
| Toplam Net Hacim | 248 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 180 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 68 lt |
| Buzmatik | Yok |