ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Silverline R12051B01 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 833 mm |
| Derinlik | 654 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Toplam Net Hacim | 482 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 321 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 161 lt |