ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens KI87SAFE0N Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1775 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | Low Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 225 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Ağırlık | 61.5 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 7 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 270 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 209 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 61 lt |
| Buzmatik | Yok |