ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens KG36NNLE0N Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 660 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 235 kWh |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Ağırlık | 60 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 11 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 302 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 215 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 87 lt |
| Buzmatik | Yok |