ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens CI30RP02 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 756 mm |
| Derinlik | 610 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 2125 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 166 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Toplam Net Hacim | 467 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 467 lt |
| Buzmatik | Yok |