ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sharp SJ-XG690G-BK Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 820 mm |
| Derinlik | 740 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 1870 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Toplam Net Hacim | 556 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 394 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 162 lt |