ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sharp SJ-MD580M-SL Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 795 mm |
| Derinlik | 700 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1800 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 280 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Toplam Net Hacim | 421 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 271 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Buzmatik | Yok |