ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şenocak S330 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 1350 mm |
| Derinlik | 539 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 865 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Ağırlık | 88 kg |
| Toplam Net Hacim | 284 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 342 lt |