ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şenocak S 900 SC DD Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 1103 mm |
| Derinlik | 690 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 2001 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Endüstriyel |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Fanlı Soğutma |
| Enerji Etiketi | Şenocak S 900 SC DD Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 707 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 707 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 852 lt |