ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
SEG CFW 4631 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1730 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 265 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 427 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 313 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 115 lt |
| Buzmatik | Var |