ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT62K704RWW Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 836 mm |
| Derinlik | 788 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1862 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ağırlık | 93.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 622 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi |