ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT62K7040SL/TR Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 836 mm |
| Derinlik | 788 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 1862 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 384 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Toplam Net Hacim | 622 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 461 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 161 lt |
| Buzmatik | Var |