ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT50K6000WW Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 790 mm |
| Derinlik | 720 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1785 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Ağırlık | 81.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 500 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 375 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 125 lt |