ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT50K6000S8 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 790 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1785 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 342 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Toplam Net Hacim | 504 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 377 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 127 lt |