ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT47CB663622 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 717 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1825 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 257 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Koku Giderici Otomatik Buz Yapıcı 20 Yıl Kompresör Garantili |
| Ağırlık | 70 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RT47CB663622 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 465 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 108 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung RT47CB663622 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |