ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RT42CG6004WWTR Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 672 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Toplam Net Hacim | 420 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 323 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 97 lt |