ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 912 mm |
| Derinlik | 726 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1784 mm |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 348 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Diğer Özellikler | Otomatik Açılır Kapı 20 Yıl Kompresör Garantili |
| Ağırlık | 115 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 13 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 621 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Yapay Zeka Desteği |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 220 lt |