ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RS70F65QEF Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 912 mm |
| Derinlik | 716 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1786 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 10 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 351 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Diğer Özellikler | Buzluk Kırılmaz Cam Raf Koku Giderici |
| Ağırlık | 99 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RS70F65QEF Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 15 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 655 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Yapay Zeka Desteği |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 237 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung RS70F65QEF Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |