ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 912 mm |
| Derinlik | 731 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1853 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 364 kWh |
| Ses Seviyesi | 35 dB |
| Diğer Özellikler | 20 Yıl Kompresör Garantili |
| Ağırlık | 157 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 12 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 658 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 403 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 255 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |