ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RL4353FBASL Buzdolabı (Gri)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 706.1 mm |
| Derinlik | 742.7 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 335 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Ağırlık | 85 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RL4353FBASL Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 462 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 308 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 154 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung RL4353FBASL Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |