ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 912 mm |
| Derinlik | 869 mm |
| Renk | Bej Pembe |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1853 mm |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 422 kWh |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Diğer Özellikler | Koku Giderici |
| Ağırlık | 168 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 819 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Bluetooth Yapay Zeka Desteği |
| Soğutucu Net Hacmi | 492 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 327 lt |
| Buzmatik | Var |