ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RF50K5920SL Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 795 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1862 mm |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 401 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Toplam Net Hacim | 535 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 345 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 190 lt |
| Buzmatik | Var |