ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 7 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 323 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Diğer Özellikler | Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Otomatik Buz Yapıcı Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı 10 Yıl Kompre |
| Ağırlık | 110 kg |
| Enerji Etiketi | Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 580 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Çok Yönlü Soğutma |
| Soğutucu Net Hacmi | 403 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 177 lt |
| Buzmatik | Var |