ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal ST 37022 Buzdolabı (Mor)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 605 mm |
| Derinlik | 681 mm |
| Renk | Mor |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1901 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 242 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Raylı Sebzelik Bölmesi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Enerji Etiketi | Regal ST 37022 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 340 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem |
| Soğutucu Net Hacmi | 234 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 107 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Regal ST 37022 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |