ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal NFK 54021 E IG Buzdolabı (Gri)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 712 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1920 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 287 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi 0°C Bölmesi Raylı Sebzelik Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Tatil Modu Çocuk Kilidi Ekran Korum |
| Enerji Etiketi | Regal NFK 54021 E IG Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 481 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma |
| Soğutucu Net Hacmi | 344 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 137 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Regal NFK 54021 E IG Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |