ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal NFK 33020 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 250 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Buzluk Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Enerji Etiketi | Regal NFK 33020 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 330 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma |
| Soğutucu Net Hacmi | 230 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 101 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Regal NFK 33020 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |