ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal NF 60020 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 860 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 277 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Enerji Etiketi | Regal NF 60020 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 524 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem Çok Yönlü Soğutma |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |
| Buzmatik | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Regal NF 60020 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |