ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Montpellier MLF1770WWD Buzdolabı (Beyaz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 595 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1770 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Soğutma Sistemi | Low Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 226 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Toplam Net Hacim | 277 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 163 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 114 lt |