ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Liebherr Rd 4200 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 675 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1255 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 84 kWh |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Diğer Özellikler | Şişe Rafı |
| Ağırlık | 50 kg |
| Enerji Etiketi | Liebherr Rd 4200 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 247 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 247 lt |
| Buzmatik | Yok |