ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Liebherr MBsddi 9024 Plus Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 906 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1805 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 287 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Tatil Modu Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 139 kg |
| Enerji Etiketi | Liebherr MBsddi 9024 Plus Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 573 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Çok Yönlü Soğutma |
| Soğutucu Net Hacmi | 354 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 219 lt |