ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Liebherr FNsfd 522i Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 675 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 1855 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 199 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü |
| Ağırlık | 66.1 kg |
| Enerji Etiketi | Liebherr FNsfd 522i Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 278 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 278 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Liebherr FNsfd 522i Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |