ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Liebherr EKB 9271 Monolith Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 610 mm |
| Derinlik | 635 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 2134 mm |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 156 kWh |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Ağırlık | 152 kg |
| Toplam Net Hacim | 335 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 335 lt |
| Buzmatik | Yok |