ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Liebherr CNPESF 5156 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 2020 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 303 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 12 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 462 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 339 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 123 lt |
| Buzmatik | Yok |