ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG GR-H802HQHJ Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 860 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1840 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 323 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Ağırlık | 88 kg |
| Toplam Net Hacim | 592 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 174 lt |
| Buzmatik | Var |
| Toplam Brüt Hacim | 630 lt |