ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG GN-H702HLHU Buzdolabı (Inox)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 780 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1800 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 280 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Toplam Net Hacim | 506 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 376 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 130 lt |
| Buzmatik | Var |