ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG GC-L257SLRL Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 913 mm |
| Derinlik | 735 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1790 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 430 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Ağırlık | 111 kg |
| Enerji Etiketi | LG GC-L257SLRL Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 635 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi |
| Soğutucu Net Hacmi | 416 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 219 lt |