ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG GC-L24FFCNJ Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 914 mm |
| Derinlik | 733 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1792 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 354 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Akıllı Sensör |
| Ağırlık | 134 kg |
| Enerji Etiketi | LG GC-L24FFCNJ Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 636 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi |
| Soğutucu Net Hacmi | 362 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 274 lt |