ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Leisure PSBL 9626 CLS Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 908 mm |
| Derinlik | 705 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Diğer Özellikler | Kahvaltılık Bölmesi Şişe Rafı Ekonomi Modu Tatil Modu Asansörlü Kapı Rafı Fanlı Soğutma Otomatik Buz Yapıcı |
| Ağırlık | 140 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 2 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 530 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Koku Karıştırmayan Sistem |
| Soğutucu Net Hacmi | 376 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 154 lt |