ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Leisure PBZL 2590 CNS Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 705 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1920 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Ağırlık | 101 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Soğutucu Net Hacmi | 310 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Leisure PBZL 2590 CNS Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |
| Toplam Brüt Hacim | 520 lt |