ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kumtel HMFR-02 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 174 mm |
| Derinlik | 247 mm |
| Renk | Kırmızı |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 265 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Toplam Net Hacim | 4 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 4 lt |
| Buzmatik | Yok |