ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Koline RF-505 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1910 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Low Frost |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 505 lt |