ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kiwi KRF-2505 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 310 mm |
| Derinlik | 300 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1000 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 1 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 1 adet |
| Hızlı Soğutma | Yok |
| Kapı Açık Uyarısı | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Toplam Net Hacim | 6 lt |
| Buzmatik | Yok |