ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Keysmart Key 250 NF Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 655 mm |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar Tatil Modu |
| Toplam Net Hacim | 226 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 167 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 59 lt |