ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ism Sm-40G Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 400 mm |
| Derinlik | 450 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 550 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Toplam Net Hacim | 40 lt |
| Buzmatik | Yok |