ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ISM Minibar 40 Eco Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 450 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 450 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 1 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 40 lt |