ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
İMC Teknik BHM-40GD Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 400 mm |
| Derinlik | 420 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 550 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü |
| Ağırlık | 14.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 35 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 35 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 40 lt |